Feladatok

  • Évek óta vezető grafikusként, art directorként dolgozó szakembert keresünk a csapatba, aki a már meglévő grafikus kolléga mentora is lenne amellett, hogy minden grafikai megjelenésért felel. Ha videóvágóként és animátorként is tapasztalattal rendelkezik, akkor biztosan őt keressük!
  • Kampányokat tervez, posztok vizuális világát, hírleveleket, prezentációkat, ajándéktárgyakat, rendezvényarculatot vagy kiállítási pavilont.
  • Kiadványtervezés és –szerkesztés és kapcsolódó egyéb feladatok ellátása.
  • Képszerkesztés, nyomdai előkészítés.
  • Grafikai elemek és hirdetési kreatívok készítése intézményi online és offline felületekre és kapcsolódó egyéb feladatok ellátása.
  • Rendezvényekhez, marketingtevékenységhez kapcsolódó kommunikációs anyagok grafikai tervezése és kapcsolódó egyéb feladatok ellátása.

Elvárások

  • Precizitás, terhelhetőség, jó probléma megoldó képesség.
  • Gyors és hatékony feladatmegoldás.
  • Önálló és csapat munkára való alkalmasság.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Microsoft Office és grafikai szoftverek, alkalmazások magas szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzés.
  • Rugalmas munkarend.
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop).
  • Támogató csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A Budapesti Metropolitan Egyetemről
A Budapesti Metropolitan Egyetem (METU) Magyarország legnagyobb magánegyeteme, ahol két karon, az Üzleti, Kommunikációs és Turisztikai Kar, valamint a Művészeti és Kreatívipari Karon folyik a képzés. A folyamatosan bővülő magyar és angol nyelvű kínálatban, alap- és mesterképzések mellett szakirányú továbbképzések, felnőttképzés és felsőoktatási szakképzés közül választhatnak az érdeklődők. Az egyetem közel 7000 hallgatójából mintegy 1000 külföldi, akik a világ több mint 100 országából érkeztek. Öt kontinensen, több mint 200 külföldi oktatási intézménnyel tart fenn partneri kapcsolatot.
A METU első és egyetlen magyar egyetemként hosszútávú partnerség keretében működik együtt az Arizona State University-vel (ASU), amely a Center for World University Rankings 2023-2024 szerint a világ legjobb egyetemeinek 1%-ába tartozik.  A METU jogosult használni a logója részeként a „powered by Arizona State University” megnevezést.
A Budapesti Metropolitan Egyetem oktatási innovációi kivívták a világ egyik legrangosabb felsőoktatási szervezetének elismerését. A METU sikeresen teljesítette a QS Stars felsőoktatási minősítési eljárást és az eredmények alapján a Budapesti Metropolitan Egyetem a maximálisan adható 5 csillagos minősítésből 4 csillagos minősítést ért el úgy, hogy a nemzetköziesítés területén a legmagasabb, 5 csillagos értékelést kapott.

Cégnév: Budapesti Metropolitan Egyetem