Feladatok

  • Ápolásszakmai munkáját az intézményi orvos irányítása alatt végzi.
  • Az ápolásszakmai kérdésekben folyamatos kapcsolatban van az ápolási koordinátorral, akinek iránymutatásait betartja és együttműködik vele.
  • Az ápolási, gondozási team vezetőjeként az ápolási, gondozási folyamat lépéseinek megfelelően megszervezi, illetve adott esetben közvetlenül irányítja a gondozottak ellátásában résztvevő ápolók munkáját, valamint szükség esetén személyesen is részt vesz a gondozottak ellátásában.
  • Ellenőrzési, értékelési szempontokat dolgoz ki, amelyek szerint a gondozás, ápolás színvonalát javítja és módosítja az intézményvezetővel történt előzetes egyeztetés után.
  • Részt vesz a beosztott ápolók továbbképzésének megszervezésében, az érintett kollégák beiskolázásában.
  • Naponta, illetve szükség esetén eligazítja az irányítása alá tartozó beosztott ápolókat, ápolói értekezleteket szervez és tart.

Elvárások

  • Minimum szakápolói végzettség (Okj 54-55)
  • Érvényes működési engedély+MESZK tagság
  • Szociális/kórházi területen szerzett szakmai tapasztalat 1-3év
  • Megbízhatóság, jó terhelhetőség
  • Igényesség önmagával és a munkájával szemben
  • Előírások pontos betartása
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás
  • Érvényes egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk

Bérezés:
  • Versenyképes fizetés: Szociális bértábla szerinti+egyéb juttatások
    • negyedéves Olajág pótlék
    • átigazolási bónusz
    • évfordulós bónusz
    • intézményvezetői prémium
    • vezetői pótlék
    • illetménypótlék
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony egy jó hangulatú csapatban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

www.olajagotthonok.hu

A "jelentkezem" gombra kattintva csatolt fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni.