Vezérigazgatói / Executive asszisztens angol nyelvtudással

Pest megye

Feladatok

Feladatok:
  • Szakmai dokumentációk, prezentációk, reportok elkészítése
  • Menedzsment megbeszélések rögzítése, jegyzőkönyv készítése
  • Vezetői megbeszélések, meetingek szervezése, naptárkezelés
  • Vezérigazgató munkájának szakmai támogatása
  • Külföldi és belföldi utazások megszervezése
  • Hivatalos levelek megírása, dokumentumok kezelése
  • Telefonok kezelése, ügyfelek és tárgyalópartnerek fogadása
  • Kapcsolattartás az üzleti divíziókkal és az anyavállalattal

Elvárások

Szakmai és személyes elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági diploma előny)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvtudás ismerete előny)
  • Legalább 5 év nemzetközi vállalatnál szerzett munkatapasztalat és 2 év felsővezetői asszisztensi pozícióban szerzett gyakorlat
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Pozitív és vidám személyiség
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Jó szervező készség, gyakorlatiasság
  • Precíz és igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Gazdasági diploma előny
  • Német nyelvtudás ismerete előny

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat, nemzetközi munkakörnyezet
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Összetett kompenzációs csomag: alapfizetés, bónusz, cafeteria, személybiztosítás, egészségbiztosítás, munkatársi kedvezmények a vállalat termékeire

Céginformáció

Nemzetközi hátterű, országosan ismert vállalat felsővezetője mellé keresünk az alábbi pozícióba tapasztalt munkatársat.