Feladatok

Vevőszolgálat specifikus feladatok:
  • Bejövő, kimenő hívások és e-mailek kezelése, társosztályokkal való szoros kapcsolattartás, egyeztetések
  • A beérkező ügyfél problémák megoldása, technikai support nyújtása
  • A termék/szolgáltatás kapcsán általános termékinformáció nyújtása ügyfeleink részére, edukáció
  • Feladatok monitorozása, vezetése és sikeres zárása
  • Vevőszolgálati részleget/folyamatokat érintő projektek innovációjában való aktív részvétel, személyére dedikált projektek vezetése
  • Rendszerekben történő adminisztráció
  • Munkaidő (irodában töltendő): H-CS 8.30-17.30, P 8.30-15.00

Ügyfélkapcsolat specifikus feladatok:
  • Beérkező ügyfél igények feltérképezése és kiszolgálása kisebb felhasználású ügyfelek esetében
  • Dedikált ügyfélportfólió menedzselése (kis felhasználású szegmens)
  • Szerződések megújítása, ajánlatok készítése és küldése ügyfeleink részére
  • Telefonos ügyfél egyeztetések
  • Ajánlati sablonok, szolgáltatásainkról szóló tájékoztató anyagok készítése ügyféligény szerint termékfejlesztés osztály bevonásával
  • Aktív tevékenység a pozitív vásárlói visszajelzésben, az ügyfélélmény megteremtésében
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Legalább 1 év ügyfélszolgálati/ügyfélkezelés területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (nyelvtudásod az interjú előtt felmérésre kerül)
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélcentrikus hozzáállás, ‘can do’ attitűd
  • Affinitás az informatika iránt, tanulási vágy
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, megbízható, határozott személyiség
  • Rugalmasság, dinamikusság, proaktivitás
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

Előny:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló pozícióban eltöltött több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Cafeteria (Br. 500.000 / év)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • AYCM sportkártya

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kik vagyunk mi és mit csinálunk a NETLOCK-nál?

Kriptográfia, digitalizáció, digitális aláírás, hitelesítés, identitás, időbélyegzés, rendszerintegráció és amit még el tudsz képzelni!
Szakembereink hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, melyek biztos alapját adják a ma és a jövő digitális ügyintézésének és üzleti világának. Tevékenységünk fókuszában a legújabb kriptográfiai megoldások és algoritmusok üzleti felhasználásai, integrációja, valamint az erre épülő fejlesztések állnak.
A DOCLER Holding tulajdonában működő NETLOCK, Magyarország egyik vezető bizalmi szolgáltatója, ahol mély szakmai tudás megszerzésére van lehetőség mind IT, mind egyéb más, speciális szakterületeken.
Ha mindez érdekel, akkor nálunk a helyed!

A Jelentkezem gombra történő kattintással küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!