Feladatok

  • Meglévő vevőkörrel kapcsolattartás,
  • Rendelések felvétele, számlázás
  • A területi képviselők munkájának támogatása
  • Vevői árajánlatok kezelése
  • Rendelések folyamatos nyomon követése
  • Reklamáció kezelés
  • Posta kezelés
  • Rendezvények előkészítése, szervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Proaktivitás, pozitív szemlélet
  • Jó konfliktuskezelő készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, MS Office
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Valamely vállalatirányitási rendszer ismerete
  • Műszaki beállítotság

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások:cafeteria, Szép Kártya
  • Megbízható, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség:szakmai tréningek, oktatási támogatás
  • Modern munkakörnyezet, korszerűen felszerelt iroda
  • Közlekedési hozzájárulás: BKK bérlet
  • Ingyenes parkolás irodánk részére fenntartott parkolóban
  • Bevásárló központok, éttermek a közelben

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A SECO Tools Kft. magyar forgácsolószerszám-piac jelentős szereplője. Több mint 30 éve működő vállalatunk  kitűnő szakembergárdánkra  alapozva megbízható üzleti és mérnöki szolgáltatást nyújt a forgácsolási megmunkálással foglalkozó partnereinek.

Jelentkezéshez kérjük, bérigényét megjelölve,küldje be fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven!

Cégnév: SECO TOOLS Kft.