Feladatok

  • Rendelések ellenőrzése, rögzítése, nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a raktárral és a vevőkkel
  • Együttműködés az értékesítéssel és készletgazdálkodással
  • Riportok készítése és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Ad hoc elemzések és projektalapú számítások készítése
  • Key user feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerek magabiztos használata
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és szervezési készségek
  • Megbízhatóság és terhelhetőség
  • Empatikus és segítőkész szemléletmód
  • Titoktartási képesség

Előnyt jelent

  • FMCG területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Éves teljesítménybónusz
  • Hibrid munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások

Céginformáció

Partnerünk elsősorban snack élelmiszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A cég jelentős szereplő a hazai élelmiszeriparban, széles körű disztribúciós hálózattal rendelkezik, amely biztosítja termékeik elérhetőségét az ország egész területén.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: ADECCO Kft.