MOL Racing Kft.

A MOL Racing Kft. a MOL-csoport dinamikusan fejlődő leányvállalata, amely az autósportok világában tevékenykedik. Szeretnél részese lenni egy izgalmas és innovatív csapatnak? Érdekel az autósport és a technológiai fejlesztések világa? Nálunk lehetőséged nyílik betekintést nyerni a motorsport iparágba, és hozzájárulni a vállalat sikereihez.

A MOL Racing Kft. értékesítési szervezetének támogatása során a vevőkiszolgálási folyamatokon túl, az operatív üzleti döntések előkészítésében is aktívan részt vehetsz. Ha szereted a kihívásokat, és szeretnéd fejleszteni szakmai készségeidet egy dinamikus és innovatív környezetben, csatlakozz hozzánk, mint:

Vevőkapcsolati- és Értékesítés Támogató Munkatárs

A feladataid a következők lennének:

  • Teljeskörű vevőkiszolgálási folyamatokért való felelősség, beleértve a vevőkkel és értékesítőkkel való folyamatos kapcsolattartást, ajánlatok rögzítését, megrendelések kezelését az SAP-ban, szerződések, számlák, elszámolások készítését, szállítólevelek és díjbekérők kiállítását, vámoltatást, LOGIR rendszerben történő ellenőrzését illetve közreműködést a vevők kiszolgálásában.
  • A napi készletmozgások rögzítése a POFIT rendszerben.
  • Napi vevőszámok rögzítése, új Navision-ös vevők esetében vevőkód kérése MSC MDM-től.
  • A kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (GLS csomagok intézése, futár rendelése, Dachser szállításokhoz fuvar megkérése)
  • EKÁER bejelentés és lezárás MOL EKÁER és NAV rendszerében.
  • Minőségi bizonyítványok letöltése a termékekhez, a Katalog rendszerből.
  • Napi termelési, szállítási ütemterv összeállítása a meglévő rendelések alapján (PROFIT rendszer használata), termelési naplók előkészítése.
  • Társaság hivatalos leveleinek nyilvántartása, postaforgalom lebonyolítása. (beleértve az utánvét részletezés és postai feladások részletezésének megküldését a könyvelő és bankos kollégák részére)

Rád van szükségünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Közgazdasági és kereskedelmi ismereteid vannak.
  • Vevőközpontú és ügyfélorientált gondolkodásmód jellemez.
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel, mind szóban, mind írásban.
  • Proaktív, támogató és problémamegoldó hozzáállásod van.
  • Precíz és pontos munkavégzést nyújtasz.
  • Tapasztalatot szereztél vevőkiszolgálási területen.
  • Angol nyelven társalgási szinten tudsz kommunikálni.
  • Magabiztosan használod az MS Office (Outlook, Excel) programokat.
  • Ismered és használod az SAP és CRM rendszereket felhasználói szinten.

Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Laptop, telefon (Iphone)
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Egy dinamikusan növekvő cég működésének átfogó megismerése
  • Változatos feladatok és projektek
  • Agilis, elkötelezett csapatmunka

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
Cégnév: MOL RACING KFT.