Prohuman Zrt.
Szenvedélyed az innováció és a zöld energia iránt? Partnerünk úttörő szerepet tölt be az elektromos autókhoz szükséges újratölthető akkumulátorok, energiatároló rendszerek (ESS) és fejlett félvezető alkatrészek gyártásában. Élvonalbeli "Super-gap" technológiájukkal elkötelezettek amellett, hogy vezető szerepet töltsenek be a környezeti fenntarthatóság, a minőségi növekedés és a vállalati társadalmi felelősségvállalás terén.

Vevői minőségügyi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélképviselet: Kapcsolatfelvétel az OEM-gyártókkal az APQP és PPAP folyamatok alkalmazásával, kivételes minőségi szabványok biztosítása
  • Problémamegoldás: A 8D módszertanok alkalmazása a problémák megoldására, a korrekciós intézkedések végrehajtására és a vevői követelmények kezelésére
  • Belső koordináció: Szoros együttműködés a különböző részlegekkel, beleértve a fejlesztést, a logisztikát és a projektmenedzsmentet, a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében
  • Auditálásban való részvétel: Kulcsszerep betöltése a külső és belső auditokban, a VDA6.3, a Formula Q és az IATF 16949:2016 szabványoknak való megfelelés biztosítása
  • Minőségügyi rendszer fejlesztése: Hozzájárulás a minőségirányítási rendszer továbbfejlesztéséhez az iparági szabványoknak megfelelően
  • Projektminőség-tervezés: A kulcsfontosságú minőségbiztosítási tevékenységek felügyelete az ügyfélprojektek teljes életciklusa során
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Függetlenség és kezdeményezőkészség: önállóság autonóm környezetben
  • Kommunikációs készségek: Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Technikai szakértelem: ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3, valamint olyan minőségirányítási eszközök ismerete, mint a 8D, 5-Why, Ishikawa, P-FMEA, CP, SPC, MSA, APQ
  • Képesítések: MSC/BSC mérnöki diploma és 1-5 év tapasztalat minőségügyi, mérnöki vagy projektmenedzsment területen, lehetőleg autóiparban
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi háttér
  • Befogadó és támogató csapat
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha szeretnél hatást gyakorolni a zöldenergia-ágazatban, és van érzéked a minőséghez és az innovációhoz, csatlakozz a globális vezető szerephez vezető utazáshoz! Jelentkezz most, és légy részese egy forradalmi folyamatnak.