Vevői minőségirányítási mérnök

Pest megye

Feladatok

  • Vevői reklamációk kezelése napi szinten a 8D folyamat szerint
  • Reklamációk rögzítése, kezelése SAP rendszerben, vevői portalon
  • Vevői auditok szervezése, lebonyolítása (VDA 6.3)
  • Akciókatalógusok kezelése, nyomonkövetése, együttműködés a PQA, SQA és más társosztályokkal
  • Új projektek bevezetésével kapcsolatos minőségirányítási feladatok végrehajtása (APQP, PPAP)
  • Minőségirányítási dokumentumok kezelése (CP, FMEA)
  • Részvétel a változáskezelési folyamatokban.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségirányítási mérnök / műszaki menedzser / villamosmérnök / gépészmérnök végzettség előny)
  • Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (interjún teszteljük!)
  • Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási ismeretek: 8D, APQP, PPAP, FMEA, CP, MSA, SPC

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások

Céginformáció

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja be önéletrajzát!

Cégnév: ZOLLNER Kft.