Feladatok

  • Az összes vonatkozó minőségi előírásnak való megfelelés biztosítása (ISO9001; 8.7. fejezet)
  • Nem megfelelő kimenetek kezelése és ellenőrzése, ügyfélpanaszok kezelése.
  • A vevői reklamációk feldolgozásának felügyelete és koordinálása, adatgyűjtések elvégzése
  • Problémamegoldó értekezletek vezetése (munkacsoport multidiszciplináris csapatokkal) a 8D módszertanon keresztül (Ishikawa, 5WHY, Problémamegoldó lap, Is-Is not)
  • A problémamegoldás mérföldköveinek azonosítása és dokumentálása
  • A problémamegoldáshoz tartozó határidők betartása, felügyelete, adott esetben eszkalálás
  • SAP-ban történő adminisztráció
  • Folyamatos jelentéskészítés (időközi és végleges 8D riport), kapcsolattartás a vevő képviselőjével
  • Felügyeli a meghatározott intézkedések ütemterv szerinti bevezetését, adott esetben eszkalálás
  • Ellenőrzi a bevezetett intézkedések hatékonyságát, adott esetben eszkalálás
  • A Vevői reklamációhoz tartozó belső és külső KPI-ok nyomon követése, adott esetben akcióterv kidolgozása, bevezetése
  • Válogatás, elkülönítés, illetve bármilyen más azonnali intézkedés koordinálása minden érdekelt félnél
  • Vevői követelmények ismerete, illetve feldolgozása vállalaton belül, változás esetén a szervezeten belüli tájékoztatás biztosítása
  • Vevői látogatások/auditok előkészítése/végrehajtása/nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen, hasonló munkakörben eltöltött legalább 3 éves tapasztalat
  • Írásban és beszédben angol nyelv erős kommunikációs szintű ismerete
  • Kiváló probléma megoldó képesség, problémamegoldó eszközök ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • SAP rendszer ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Minőségorientált szemléletmód, precizitás

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • LEAN ismeretek és alkalmazásukban szerzett tapasztalat
  • Belső vagy külső auditori végzettség (ISO 9001; IATF16949) és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi munkakörnyezetben
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkakörnyezet
  • Egészségtudatos vállalati környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A NEUTRIK Hungary Kft. a NEUTRIK GROUP tagja, amely innovatív elektromos és elektronikus csatlakozó termékeket és rendszereket fejleszt, tervez, gyárt és forgalmaz világszerte a NEUTRIK, REAN és CONTRIK márkanevek alatt, továbbá globális vezető szerepet tölt be az audio-, video-, táp- és adatcsatlakozók, a digitális hálózati komponensek, valamint az áramelosztó és potenciálkiegyenlítő rendszerek területén.

Vállalatunk barnamezős beruházás eredményeképpen alakult meg Ózdon, egy igen rövid 1 éves periódus alatt, ahol 2022. júliusában már megkezdődött az első termelési sorok elindítása, az első átadott termékek - első előállított termékek gyártása, megtörtént az első szállítás és további növekedés előtt állunk.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Neutrik Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság