Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Vevői kapcsolattartó

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel
  • A rendelés állomány nyomon követése, hatásának egyeztetése a gyártástervezéssel és anyagbeszerzéssel, szükséges visszajelzések kezelése
  • Vevői megelégedettség támogatása
  • Készletszint optimalizálása
  • Rövid és hosszú távú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével
  • Gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség logisztikai és/vagy szállítmányozási területen
  • Minimum 1 éves Logisztika-disztribúció, diszpozíció területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Német/francia nyelv ismerete
  • Elektronikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nálunk megVALEOsíthatod a karriercéljaidat: személyre szabott tehetségmenedzsmentet biztosítunk
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover), Employee Assistance Program, fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, cafeteria és fiatalos csapat, amelyet egy innovatív vezető koordinál

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Valeo Auto-Electric Magyaro. Kft.