Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal. (Telefonon, e-mail-ben, alkalmanként személyesen).
  • Árak kalkulációja, értékesítés támogatása.
  • Beszállítók negyedéves/éves árainak felülvizsgálata, árak nyomonkövetése.
  • Beszállítói árak monitorozása, tárgyalásokon való részvétel, szerződések felülvizsgálata.
  • Az üzleti mutatószámok elérésének proaktív támogatása.
  • Az osztály folyamatainak fejlesztésében történő aktív részvétel.
  • Háttéradatok karbantartása (vevői adatok karbantartás, árak karbantartása, szállítási szerződések adat bevitele és lejárati határidők rögzítése).
  • Közreműködés az éves leltár előkészítésében, felvételében, rögzítésében és kiértékelésében.
  • Autóipari szabványkövetelmények szerinti folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • Magabiztos munkavégzés vállalatirányítási rendszer nélküli környezetben!
  • Erős MS Excel ismeret
  • Sok adminisztrációs feladat gyors, precíz ellátása
  • Stabil munkavégzés gyorsan változó környezetben
  • Angol nyelvtudás (magabiztos kommunikáció szóban és írásban)
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Vállalati folyamatok és kulcsmutatók teljes körű ismerete
  • Kiemelkedő konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség.
  • Határozott kommunikáció
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Folyamatszemlélet és kiemelkedő analitikus készségek

Előnyt jelent

  • Elkötelezett a vállalatirányítás rendszer bevezetésének támogatásában és az azzal járó plusz feleadatok elvégzésében
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Céginformáció

A Toyo Seat Europe Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó beszállítója.

A " Jelentkezem" gombra kattintva, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.