Vegyi- és olajipari nyomástartó edény tervező mérnök

Pest megye

Feladatok

  • Finomítói üzemek, távvezetéki szakaszoló és kompresszor állomások, valamint kőolaj- és földgázbányászati létesítmények atmoszférikus és nyomástartó berendezéseinek, tárolótartályainak tervezése („basic”, rendelési-, engedélyezési- és kiviteli tervek),
  • Fővállalkozási folyamatok tervezői szintű támogatása (ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, ajánlatok műszaki értékelése, beszerzés-kivitelezés műszaki támogatása)
  • Műszaki szakértői feladatok ellátása (basic tervek készítése, műszaki problémák vizsgálata, tanácsadás)

Elvárások

  • Vegyipari gépészmérnöki, vagy gépészmérnöki diploma,
  • Min. 2 éves releváns tervezői gyakorlat,
  • Olajipari és/vagy egyéb vegyipari, gyógyszeripari létesítmények tervezésében szerzett tapasztalat,
  • Vonatkozó ágazati hazai rendeletek, nemzetközi szabványok, illetve EN 13445, ASME VIII Div. 1-2, PED (97/23/EC, 2014/68/EU, 9/2001 GKM rendelet, 44/2016 NGM rendelet), OTSZ követelmények ismerete,
  • „B” kategóriájú jogosítvány,
  • Erős felhasználói szintű MS Office, AutoCAD, valamint Solid Edge
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Mérnökkamarai GO-T jogosultság.
  • ASPEN, PV Elite, vagy VVD szilárdsági méretező programok ismerete.
  • Orosz vagy német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Szakmai tudáson, tapasztalaton alapuló versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Nagy gyakorlatú lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás

Céginformáció

Az OLAJTERV Tervező Zrt. a MOL Csoport tagjaként több mint 50 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk a tervezés és mérnöki szolgáltatások.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat: Vegyi- és olajipari nyomástartó edény tervező mérnök.