Feladatok

  • Alapanyagok, félkész- és késztermékek laboratóriumi vizsgálata
  • Alapvető minőségbiztosítási szabályok betartása
  • 3 műszakos munkarend

Elvárások

  • Középfokú, vegyésztechnikus végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • stabil munkahely,
  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • utazási költségtérítés,
  • cafetéria.

Céginformáció

A Farmol Hungary Kft a Farmol Group magyarországi leányvállalata, mely 2010-ban alakult. Cégünk fő profilja kozmetikai termékek gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igényének megjelölésével.
Cégnév: Farmol Hungary Kft.