Feladatok

  • Molekulagyűjtemények karbantartása és frissítése fellelhető adatbázisok alapján
  • Molekulák feltöltése és feldolgozása a cHemTS rendszeren belül
  • Részvétel a tesztelésben
  • Dokumentáció készítése

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kémia/vegyész szakon folytatott tanulmányok
  • Szerves kémia ismeretek
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismeretek
  • Angol nyelv magabiztos használata (főleg írásban)

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Hibrid munkavégzés - (attól függően, hogy hány órát tudsz vállalni, heti 1-2 nap home office lehetősége)
  • Együttműködünk a globális Top500 vállalatokkal (K+F) és vezető egyetemi intézményekkel - így betekintést nyerhetsz ezekbe a dinamikusan fejlődő iparágakba
  • Inspiráló munkakörnyezet - szabadidős és rekreációs terület, játszósarok a gyerekeknek, angolórák, éves felhasználói konferencia közösségi programokkal, innovációs napok
  • Egy kreatív, támogató és agilis csapat megbecsült tagja leszel
  • Az angol nyelv mindennapos használata multikulturális környezetben

Jelentkezéshez kattints a "jelentkezem" gombra, és csatold önéletrajzodat!