MVM Démász Áramhálózati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Démász Áramhálózati Kft. feladata a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal előírásai szerint a folyamatos és biztonságos villamosenergia-szolgáltatás. Az MVM Démász Áramhálózati Kft. villamosenergia elosztással foglalkozik Csongrád, Bács-Kiskun, és Békés megyében, valamint Pest megye déli részében, mintegy 750 ezer felhasználó részére biztosítja a folyamatos áramszolgáltatást.

Védelmes szakértő

Feladatok

  • A szakszolgálati védelmes szakértő részt vesz az alállomási és NAF hálózati elemek üzemeltetéséhez kapcsolódó védelem és irányítástechnika rendszerek üzemeltetésében
  • Szakértői tevékenységet lát el a szakterület üzemeltetési illetékességébe tartozó alállomási berendezések és NAF hálózatok szekunder rendszereinek felújításában és fejlesztésében, illetve azok előkészítésében és végrehajtásában
  • Hálózati elemek, készülékek és szolgáltatások beszerzéséhez műszaki specifikációkat készít, és támogatja az eljárások lebonyolítását
  • Felelős az alállomási berendezésekhez és a NAF hálózathoz kapcsolódó üzemeltetési tevékenységének szakmai támogatásáért; részt vesz a diagnosztikai és karbantartási tervek készítésében és végrehajtásában
  • Elkészíti a szükséges készülékek berendezések tervezési és kivitelezési feladatok beszerzéséhez szükséges műszaki specifikációkat
  • A védelmi rendszerek beállításához szükséges számítások végzése, logikai konfigurációk elkészítése, illetve mind ezek készülékekbe történő betöltése
  • Műszaki nyilvántartások vezetésében aktívan részt vesz
  • Részt vesz a főelosztóhálózathoz tartozó berendezések műszaki technológiáinak fejlesztésében
  • Közreműködés a főelosztóhálózati üzemzavarok kivizsgálásában és elhárításában
  • Követi a védelmi és irányítástechnikai eszközök fejlesztését, részt vesz szakmai konferenciákon

Amit kérünk

  • Villamosmérnök végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minőségtudatosság, elkötelezettség a minőség iránt.

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök