Feladatok

  • A vasúti kocsiból kiszerelt kerékpárok adatainak felvétele, kerékpárok állapotának vizsgálata a VPI szabványrendszere szerint
  • Mechanikus kimérések elvégzése
  • Kerékpárokról jegyzőkönyvek készítése, az adatok rögzítése a vevői portálokon
  • Kerékpárok vevői raktárkészletének kezelése, felügyelete
  • Kerékpárok kijelölése raktárkészletből felújításra és/vagy beépítésre
  • Vasúti kocsiban történő kerékpárcserék leegyeztetése a vevőkkel
  • Kerékpárok felújítási megbízásának készítése beszállítók felé
  • A felújítandó kerékpárok nyilvántartása, folyamatos aktualizálása

Elvárások

  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Előírások pontos betartása
  • Szakirányú (fémipari) középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Hasonló területen eltöltött minimum 1 év

Előnyt jelent

  • Vasúti iparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Egy műszakos munkarend
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Teljesítménnyel arányos prémium rendszer

Céginformáció

A Franz Kaminski Waggonbau GmbH több évtizede az egyik vezető vállalat a vasúti teher- és tartálykocsik gyártása és javítása területén. A több évtizedes tapasztalatunk és az általunk nyújtott szolgáltatás magas minősége által megbecsült partnereivé váltunk az európai teher- és tartálykocsi bérbeadó vállalatok és partnereik beszállítói láncában a vegyi-, nyersanyag és élelmiszeripari területeken.
A jelentkező új piaci igény kielégítéseként alapítottuk meg 2005-ben a debreceni székhelyű Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft-t. Célkitűzésünk a partnereink által támasztott magas elvárások és igények maradéktalan kielégítése az Ipar 4.0 által teremtett eszközök segítségének alkalmazásával. Fő erősségünk a közép- és kelet európai forgalomban lévő vasúti teherkocsik javítása és vizsgáztatása, különös tekintettel a RID hatálya alá tartozó tartálykocsik.

A "Jelentkezem" gomra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!