Feladatok

  • vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • számlázó program, pénztárgép kezelése

Elvárások

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • áruismeret (csavarok/tiplik ismerete fontos...)
  • pontos, megbízható, önálló, lendületes munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • alapszintű Office felhasználás

Előnyt jelent

  • Kulcs-Soft program ismerete
  • csavarok/tiplik ismerete

Amit kínálunk

  • stabil fizetés
  • jogtisztán bejelentett bér
  • napi étkezési hozzájárulás
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • családias légkör
  • rugalmas vezetői hozzáállás
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

Cégünk Taksonyban 2006, Szigetszentmiklóson pedig 2009 óta nyújt egyedi igényekre szabott megoldásokat ügyfeleinek az épületgépészet területén kis-és nagykereskedőként egyaránt.
Vas-műszaki szaküzletünk 2019 nyarán nyitotta meg kapuit, azóta folyamatosan fejlődő árukészlettel várja vásárlóit. Kollegáink az értékesítés során segítséget nyújtanak az üzletben található összes termékkel kapcsolatban. Kellemes munkakörnyezetben, együttműködő, családias csapatként dolgozunk együtt.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével lehet.
Cégnév: Sziget Szerelvény Kft.