Feladatok

Két műszakos munkarendbe keresünk munkatársat.
Feladatok:
  • Hajtogatás, minőségellenőrzés
  • Egyéb könnyü feladatok, pl.cimkebelövés, díszcsomagolás

Egyéni fejlődésedhez igazított segítséget kapsz mindenegyes feladatkörhöz, kollégáink mentorként segítik betanulásodat az első perctől fogva.

Elvárások

Ha precíz vagy és lelkes, számunkra már elegendő.

Előnyt jelent

Ruha vagy textilipari végzettség előny lehet, de nem feltétel!

Amit kínálunk

  • Mindenkivel hosszútávra tervezünk
  • Megoldjuk, hogy a munkahely és a Család összeegyeztethetö legyen
  • Nem károsodik az egészséged, mindenféle környezeti ártalomtól mentes munkát ajánlunk
  • Rajtad múlik mennyit tudsz keresni (teljesítmenyarányos jövedelem)
  • Az utazásod költségeihez hozzájárulunk, ingyenes céges buszjárat Szentgotthárdon belül
  • Extra kedvezménnyel vásárolhatod meg a cég termékeit

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Szeretnél egy családias hangulatú, energikus csapat tagja lenni?
Szentgotthári frottírgyártó üzemünkbe keresünk új Kollégákat, akik szívesen csatlakoznának nagy múltú, de mégis fiatalos csapatunkhoz.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Vossen Frottier Kft.