Jelenleg 21 fős zalaegerszegi varrodánkba munkatársakat keresünk minőségi szalagmunkára akár azonnali kezdéssel, a következő pozíciókba:

- VARRÓ / VARRÓNŐK

- VASALÓ MUNKATÁRSAK

- MINŐSÉGELLENŐR

Cégünk női és férfi felsőruházat gyártásával foglalkozik.

Amit várunk tőled:

·gyors és precíz munka

·összehangolt munkavégzés a munkatársakkal,

·szalagban történő munkavégzés.

·női- vagy férfi ruhakészítő végzettség,

·pontos, precíz munkavégzés,

·3-5 éves varró tapasztalat.

Amit nyújtunk neked:

·hosszú távú biztos munkalehetőség,

·utazás támogatás,

·alapbér + bónusz,

·modern munkakörnyezet.

Jelentkezni a következő telefonszámon lehet: +36 30 532 3627

Kapcsolattartó: Rakos Gábor
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.