Amennyiben rendelkezel releváns szakmai tapasztalattal és szeretnél egy megbecsült csapat tagja lenni, valamint kiemelkedő munkádért kiemelkedő bérezésben részesülni, add le jelentkezésed még ma!

Főbb feladatok:

-pénztárkezelés, az ezzel kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása

-ügyfelek udvarias kiszolgálása, tájékoztatása

-valuták ellenőrzése, hamis valuták kiszűrése

-váltó rendben tartása, dokumentumok aktualizálása

Amit mi elvárunk:

-valutapénztáros bizonyítvány

-számítógépes felhasználói ismeretek

-erkölcsi bizonyítvány

-legalább alapfokú angol nyelvtudás

-jó kommunikációs készség

-megbízhatóság

-ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előnyt jelent:

-egyéb idegen nyelv ismerete

Amit te elvárhatsz:

-kiemelt bérezés megegyezés alapján (a kiírt bér csak irányadó)

-budapesti munkavégzés, könnyen megközelíthető üzletek

-rugalmas beosztás

-határozatlan idejű munkaviszony

-korszerű eszközök

-kellemes munkakörnyezet, barátságos munkahelyi légkör

Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal az [email protected] email címen.

Kapcsolattartó: Zair Mohanad