Feladatok

  • Kockázatvállalási ügyek ügyfélmenedzserrel közös feldolgozása, a hitel előterjesztések elemzési részének teljes körű elkészítése (ügyfél/ügyfélcsoport működési model bemutatása, pénzügyi adatok elemzése, beruházási tervek értékelése, versenytársakkal való összehasonlítás, ágazati információk)
  • Szoros együttműködés, folyamatos kommunikáció az az Elemző Team vezetőjével, a régiós ügyfélmenedzserrel és helyettesítő hitelelemzővel (tájékoztatás, információ csere, priorizálás közös meghatározása stb.)
  • Döntéshozói fórumokon az előterjesztés képviselete
  • Részvétel ügyféltárgyalásokon (személyesen, telefonon)
  • Szakmai (hitelezéssel kapcsolatos) projektekben való részvétel
  • Hitelmonitoring és felülvizsgálati feladatok ellátása az ügyfélmenedzserrel közösen
  • Ügyfél pénzügyi adatainak kiváló minőségben történő feldolgozása a banki rendszerek segítségével,
  • Kommunikáció és szakmai együttműködés a hitel-kockázatkezelővel
  • Üzleti terület hatáskörébe tartozó (a mindenkor érvényes szabályozásban meghatározottak szerint) konszolidációs ügyfélcsoport elemzések készítése, szükség esetén
  • Együttműködés az akvizíció előkészítő munkájában, előszűrési elemzések készítésével, piaci adatok feldolgozásával
  • Felelősségvállalás az ő által az előterjesztésben leírtakért annak aláírásával
  • Az értékesítési stratégia megvalósításának támogatása
  • Szakmai együttműködés az Elemző Team vezetőjével, beszámolási kötelezettség a folyamatban lévő ügyletekről

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi- és számviteli végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Határozott állásfoglalási, érvelési képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lényeglátás,
  • Számviteli / elemző szemlélet,
  • Csapatmunkához szükséges együttműködési készség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Well-being szolgáltatások
  • Bónusz teljesítménytől függően
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás
  • Munkavállalói Támogató Program
  • Képzések
  • Extra szabadnap
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Világszerte több mint 15 millió ügyfelet szolgálunk ki, és erőnk abból a hatásból fakad, amelyet a közösségeinkre és a környezetünkre gyakorolhatunk. Vállalatunk küldetése, hogy a növekedés lehetőségét adjuk a közösségeknek, nem csupán összetett termékeink és szolgáltatásaink, hanem a fenntartható jövő megteremtését és pénzügyi jólét megerősítését célzó befektetéseink révén is. Emellett hozzájárulunk az éghajlati és környezeti válság kezeléséhez azzal, hogy minimálisra csökkentjük karbonlábnyomunkat, és ebben támogatjuk ügyfeleinket és közösségeinket is.

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.