OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Kelet-magyarországi Régió Vállalati Értékesítési Igazgatósága Vállalati Business Centrumának szegedi TEAM-jébe munkatársat keres

Vállalati elemzési tanácsadó -Szeged, VBC

munkakörbe!

Új csapattagunk feladata lesz:

  • Kereskedelmi banki hitelezési tevékenység
  • Hiteltárgyalásokon való részvétel, azok lebonyolítása, ügyfél akvizíció előkészítése, támogatása
  • Hitelkérelmek befogadása, ügyletek összeállítása, előterjesztése, döntésre történő előkészítése
  • Egyeztetés kockázati döntéshozókkal
  • Szerződéses dokumentációk elkészítése/véleményeztetése
  • Meglévő ügyfelek monitoringja, problémás esetek kezelése
  • Számlavezetési termékekkel kapcsolatos egyedi ügyféligények kielégítése, pénzforgalmi számlák monitoringja
  • Közreműködés az ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív jellegű kérések megoldásában, kezelésében, kapcsolattartás az ügyfelekkel és az ügyfélkapcsolati kollegákkal
  • Bankinformációk, igazolások kiadásának előkészítése
  • Keresztértékesítési feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú – pénzügyi/gazdasági – végzettség
  • Elemzési-pénzügyi-számviteli tapasztalat (banki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Önálló, precíz, lendületes munkavégzés, gyors tanulás
  • Terhelhetőség, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Középfogú angol (vagy német) nyelvvizsga
  • Word, Excel, Powerpoint felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Várjuk jelentkezésedet!

Cégnév: OTP Bank Nyrt.