Feladatok

  • Be- és kiléptetés végrehajtása
  • Biztonságtechnikai eszközök kezelése
  • Vagyonvédelmi ellenőrzések végrehajtása
  • Objektum, személy, szállítmány, rendezvény biztosítása
  • Speciális szakmai feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 1 év vagyonvédelem területén eltöltött tapasztalat
  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány
  • Udvarias, segítőkész, határozott fellépés
  • Pontosság, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés
  • Képesség önálló, hatékony munkavégzésre
  • Igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • Rendvédelmi, katonai múlt előnyt jelent
  • Érvényes fegyveres biztonsági őri képesítés előnyt jelent
  • Csomagröntgen, fémdetektor kapu használati tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Pozíciónak megfelelő versenyképes bér
  • Fejlődési és képzési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Támogató, együttműködő, fiatalos munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Érdekes, változatos munka
  • Több műszakos munkarend, illetve eseti jelleggel hétvégi munkavégzés

Várjuk fényképes szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva!