Feladatok

  • élőerős őrzés teljeskörű szervezése, koordinálása
  • új munkahelyek beindítási folyamatainak szervezése
  • pénz- és értékszállítási feladatok szervezése/végrehajtása
  • csoportvezetők által elkészített szolgálati beosztások ellenőrzése
  • kivonuló járőrök irányítása
  • szolgálati gépjárművekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • folyamatos munkavégzéshez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása
  • vonatkozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • felsőfokú rendvédelmi, rendészeti, honvédelmi végzettség
  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat (előny, ha vagyonvédelem/ biztonságtechnika területén
  • érvényes vagyonvédelmi okmányok megléte
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • önálló és precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • vezetői attitűd

Céginformáció

Az Őrház Defense Zrt. vagyonvédelmi koordinációs vezetőt keres győri irodájába.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.