Feladatok

  • Vagyonvédelmi rendszerekből érkező jelzések kezelése, intézkedés
  • Hibabejelentések (felügyeleti rendszerek, e-mail, telefon) kezelése, önálló intézkedés a hiba elhárítására a hibaelhárító személyzet felé.
  • Támogató informatikai rendszerek napi használata.
  • Felügyeleti rendszerek folyamatos és megbízható üzemének napi rendszeres ellenőrzése.
  • A feladatok szakszerű és határidőben történő elvégzése, a szolgáltatások naprakészen tartása 24/48 munkarendben.

Elvárások

  • Vagyonőri igazolvány
  • Számítógépes szoftverek ismerete (word, excel, outlook)
  • Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
  • Önmagára és a környezetére is igényes hozzáállás

Előnyt jelent

  • Felügyeleti rendszerek kezelésének ismerete
  • Több, mint 1 év tapasztalat hasonló területen
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Megbízható, több mint 20 éve a piacon lévő cég
  • Jó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezet
  • Bejelentett, teljes munkaidő
  • Betanulást követően nettó 360.000 Ft jövedelem
  • Éves bónusz
  • Cafetéria

Céginformáció

A MOHAnet cégcsoport tagja, a több mint 20 éves piaci múlttal rendelkező Országos Távfelügyelet Kft. budapesti telephelyére, bővülés miatt Vagyonvédelmi diszpécser munkatársat keres.
Munkavégzés helyszíne:
Budapest XV. kerület

Fényképes önéletrajzzal.