Feladatok

  • vevők gyors és szakszerű kiszolgálása, melynek során a vásárlók mindig megkapják a számukra szükséges termékeket és elégedetten távozzanak;
  • az üzlet napi működésének biztosítása;
  • az áru rendelése, mennyiségi és minőségi átvétele, előírás szerinti áruprezentáció;
  • az üzletben dolgozó 3 fős csapat munkájának megszervezése, heti beosztások elkészítése, beosztottak irányítása, motiválása;
  • egyéb adminisztrációs, szervezési feladatok elvégzése;
  • az üzlet nyitása, zárása és üzemeltetése a HACCP, illetve a biztonsági és vagyonvédelmi előírásoknak megfelelően;
  • napi elszámolás elkészítése;
  • beosztottak irányítása, fejlesztése rendszeres visszajelzésekkel
  • új munkavállalók betanítása és fejlesztése

Elvárások

  • kereskedelmi vagy vezetői tapasztalat előny;
  • dinamikus csapatirányító és csapatépítő képesség;
  • felelősségtudat;
  • vevőközpontúság;
  • lelkes és önálló munkavégzés;
  • kiváló motivációs és kommunikációs készség;
  • rugalmasság;
  • precíz munkavégzés;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • jó problémamegoldó képesség;

Amit kínálunk

  • 15 éve stabilan működő, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonosi háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • béren kívüli juttatás

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk!