Szeretnéd a TEDi-t, Európa piacvezető non-food kereskedelmi vállalatát a Magyarországi indulásnál és terjeszkedésnél elkísérni és sikeressé tenni? Ha örömödet leled a felelősségteljes feladatokban, és van tapasztalatod kiskereskedelmi területen, kiváló kommunikációs- és szervezési készséggel rendelkezel, és új kihívást keresel, akkor itt a lehetőség az számodra, hogy tagja legyél a TEDi trendi és szimpatikus csapatának.

Üzletvezető-helyettes (Szolnok)

Csatlakozz hozzánk, hogy

  • tagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • biztos munkahelyed legyen egy dinamikus csapatban
  • kellemes munkahelyi környezetben fejlődj
  • részt vehess széleskörű betanulási programunkban
  • 10 %-os személyi kedvezménnyel vásárolhass üzleteinkben

Feladataid:

  • Értékesítés és pénztárkezelés
  • Áruprezentáció az előírásoknak megfelelően
  • Áruáttárolások előkészítése
  • Visszáruk feldolgozása
  • Eladótér tisztán tartása
  • Leárazások végrehajtása és adminisztrálása
  • Üzletvezető helyettesítése
  • 2-4 hét betanulás a cég másik üzletében
  • Az üzlet felkészítése a leltárra, leltározásban való részvétel
  • Kisegítés másik üzletben költségtérítéssel

Erősségeid:

  • Kereskedelmi végzettség és gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Vevőközpontú magatartás
  • Terhelhetőség és elkötelezettség
  • Rugalmasság és önállóság
  • Magabiztos és barátságos fellépés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető

Jelentkezz most, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: TEDi Árukereskedelmi Kft.