Feladatok

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd
  •  Kasszatevékenység
  •  Árukezelés és prezentáció
  •  Vállalati mutatók figyelése
  •  Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása
  •  Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  •  Adminisztratív feladatok - BackOffice

Elvárások

  • Rendelkezel minimum 1-2 év tapasztalattal egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Barátságos, megnyerő modor és lelkesedés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Tervezési és szervezési beállítottság
  • Rugalmasság
  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • fejlődési, előrelépési lehetőség

Céginformáció

  • A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 48 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 19.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 40 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!