Feladatok

  • az üzletvezető támogatása a nyereséges értékesítés előmozdításában
  • az értékesítési csapat menedzselése (toborzás, motiválás, delegáció, teljesítményértékelés, tréning)
  • a csapat beosztásának megtervezése, a napi rutin és folyamatok figyelembevételével
  • belső szabályzat betartásának biztosítása üzleti adminisztráció (pénzügyi, értékesítése, személyügyi aminisztráció)
  • az áru feldolgozása, és kihelyezése az útmutatás szerint
  • üzleti partnerekkel való kapcsolatok fejlesztése (üzemeltetési, HR, marketing, biztonsági és veszteségmegelőzési osztály)

Elvárások

Mit várunk el az új kollégától?

  • legyen legalább 1-2 éves, kereskedelmi vezetői tapasztalata
  • középfokú angol nyelvtudást
  • legyen eredmény- és célorientált
  • tudja megfelelően kiértékelni az értékesítési eredményeket, és ezek alapján az üzleti célokat támogató terveket kialakítani
  • rendelkezzen erős szervezési és tervezési képességgel
  • fontos tudnia, hogyan lehetne a csapat dinamikájához illő fejlesztési és motivációs rendszert kialakítani
  • kommunikáljon hatékonyan, és legyen nyitott szemlélete
  • előnyként kezeljük, ha van divatipari tapasztalata, és vezetett már 10 főnél nagyobb csapatot

Amit kínálunk

  • Cafeteria, melyre már az első hónaptól jogosult vagy
  • a HalfPrice márka építésében való részvételi lehetőség
  • egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség az off-price szektoron belül
  • átfogó onboarding és betanítás
  • a cég dinamikus fejlődéséből adódóan előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a CCC Group üzleteiben
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Céginformáció

A HalfPrice egy, a CCC Group tulajdonában lévő, modern üzleti koncepció az off-price világában. Népszerű világmárkák széles választéka érhető el nálunk, számos termékkategóriában, beleértve a ruházatot, lábbelit, kiegészítőket, sportfelszereléseket, játékokat és lakberendezési cikkeket. Az elmúlt két évben több mint 120 üzletet nyitottunk, 3500 munkatárs erősíti a csapatunkat. 10 európai országban vagyunk jelen, például Ausztria, Csehország, Románia stb. És ez még nem minden! Továbbra is növekedünk, és új tehetségeket keresünk!

Új munkatársat keresünk Mammut üzletünkbe, üzletvezető-helyettes pozícióba.

Vásárlóinktól vezérelve, csapatban dolgozva különböző lehetőségeket tárunk fel, hiszen Közép- és KeletEurópa egyik leginnovatívabb vállalatát képviseljük. Vállalkozó, együttműködés-orientált és ügyfélközpontú emberek jelentkezését várjuk, akik szeretnének részt venni cégünk továbbfejlesztésében és történelmünk jelentős részévé válni.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS HOZZUNK LÉTRE EGYÜTT VALAMI KÜLÖNLEGESET!