Feladatok

  • Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetése
  • Csapat motiválása, vezetése
  • Üzletvezető helyettesítése
  • Vásárlók szakszerű tájékoztatása és magasszintű kiszolgálása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
  • A munkakör pénztárosi és eladói feladatok elvégzését is magában foglalja

Elvárások

  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Középfokú kereskedelmi végzettség
EGYÉB INFORMÁCIÓ:
  • Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől szombatig 8.30-19.00 között)
  • Kb. heti 40 óra munkavégzés, kb. heti 4-5 napban
  • Az üzlet vasárnap zárva tart

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, fejlődő magyar cégnél
  • 70%-os ruhavásárlási kedvezmény, az általad választott termékekre
  • Alapbér: bruttó 400.000 Ft/hó, ami nettó 266.000 Ft-ot jelent.
  • Forgalmi bónusz: nettó 20.000 Ft, vagy nettó 26.600 Ft, vagy nettó 33.250 Ft.
  • Szép kártya juttatás: nettó 10.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!
Cégnév: HÁDA-1 Kft.