Feladatok

A Budmil csapata üzletvezetőt keres a Gödöllő Stop Shop-ban lévő üzletébe!
Minek örülünk?
  • Felelős leszel a munkatársak felvételéért, csapat ért és irányításáért.
  • Fontos számodra, hogy a vásárlók mindennap tökes polcképpel és termékválasztékkal találkozzanak
  • Te feladatod lesz az is, hogy kézben tartsd az üzlet készletgazdálkodását
  • Az alábbi képességek mind igazak Rád: dinamikus csapatjátékos , szervező képességgel rendelkezel, erős a felelősség tudatod, vevőorientált személyiség

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség, minimum 1 év kiskereskedelmi üzletvezetői tapasztalat
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Erősen motivált egyéniség
  • Erős kereskedő attitűd
  • Kreativitás és divatorientáltság
  • Önállóság és felelősségvállalás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • kiemelkedő forgalom utáni
  • hosszú távú munkaletőség
  • kedvezményes dolgozói vásárlás
  • munkaruházat a
  • stabil vállalati háttér

Céginformáció

  • Mit érdemes tudni a Budmilról? A Budmil 1990-ben alakult és a kezdeti termékkollekció a sport- és iskolatáskákra specializálódott elsősorban. Azonban az évek során folyamatosan bővítettük a termék palettánkat és ma már megtalálhatóak a kínálatba a mai divatú, főként utcai ruházati termékek, vagyis a casual street style fővonulata jellemzi aktuális kollekcióinkat. Számunkra fontos, hogy mind szakmailag és mind minőségileg magas színvonalat nyújtsunk. A saját kiskereskedelmi hálózatunkat folyamatosan bővítjük és jelenleg 47 üzletünk található meg országszerte, de további boltnyitásokat tervezünk a jövőben is.

Fényképes önrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A budmil Zrt. adatvédelmi tájékoztatója a honlapján elértő.
Cégnév: Budmil Zrt. Kft.