Feladatok

Értékesítés, Kereskedelem!
- Építőipari termékeink (ajtó, ablak, parketta, garázskapu, hőszigetelés, redőny) és szolgáltatásaink (felmérés, beépítés, garanciakezelés) értékesítése a fő feladatod. Teljes betanítással természetesen.
  • Egy szépen kialakított, jól működő, gyönyörű üzletben kell jónak lenned- akkor vagy a mi emberünk!
  • Vásárlók tájékoztatása, informálása, árajánlatkészítés, áruérkeztetés, árukiadás, leltár, beépítések szervezése a feladatod - természetesen területi vezetőnkkel közösen, nem a mélyvízbe ugorva.

Elvárások

  • Legyél jó kolléga, nyitott, tudj tanulni és akarj dolgozni.
  • Legyél jó kereskedő!
  • A jó kereskedő felkészült, korrekt magatartást mutat, hosszú távon gondolkodik, tisztességes szemlélettel bír.
  • Hogy hol és mit tanultál, számunkra másodlagos.
  • Nyílászárókereskedelmi vagy kivitelezői múlt és kapcsolatrendszer természetesen előny, de nem feltétel.
  • Nálunk mindent megtanulhatsz!

Előnyt jelent

  • Ha a kereskedelemből vagy az építőiparból jössz, az nyilván előny.
  • Ha hasonló területen kapcsolatokkal bírsz, az nagy előny.
  • De nem feltétel egyik sem.

Amit kínálunk

  • Először is: ha jól teljesítesz, akkor nagyon jól megfizetünk.
  • Fix + jutalékos rendszerben kereseti lehetőséged "felülről nyitott", az üzlet jelenleg is stabil!
  • Teljes képzést biztosítunk!
  • Nem házaló üzletkötőt keresünk: van munkahelyed, van fixed, van stabil ügyfélköröd, amit bővíthetsz tehetségednek megfelelően.
  • Ezen kívül egy álomszép üzletben dolgozhatsz, kiváló csapatban, profi háttértámogatással.
  • Mi hosszú távra gondolkodunk, és ilyen kollégát is keresünk.

Céginformáció

  • Nyílászárókereskedelmi cégünk az ország 41 pontján üzemeltet üzleteket, ahova mindig a legjobbakat keressük. Ha megtaláljuk őket, meg is fizetjük.

Fényképes önéletrajzokat várunk.