Feladatok

  • az üzlet kereskedelmi céljainak elérése
  • vásárlók kiszolgálása
  • saját csapatod összeállítása és motiválása
  • új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • visual merchandising: teljes üzletkép és kirakatok kialakítása kereskedelmi szempontok alapján csapatoddal
  • adminisztratív feladatok (beosztások /rendelések/ statisztikák /elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése)

Elvárások

  • vezettél már kisebb- nagyobb csapatokat
  • van kereskedelmi tapasztalatod
  • szereted a pörgős munkát
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • érdekel a divat világa
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • energikus és pozitív vagy
  • szereted a fizetésedben is látni munkád eredményét
  • a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot (havonta egy szabad hétvége és lehetőség szerint egy-egy szabad szombat és vasárnap)

Amit kínálunk

  • jó fizetés és prémiumok
  • munkaruhák minden szezonban a márka kínálatából
  • 30%-os dolgozói kedvezmény a Duna plaza Tezenis és Calzedonia üzletben
  • heti öt, átlagosan 8 órás munkanap (havonta szabad hétvége és lehetőség szerint egy-egy szabad szombat és vasárnap)
  • SZJA mentesség 25 év alatti munkavállalóknak
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • tréningek és képzések
  • fejlődési lehetőség
  • utazási támogatás

Céginformáció

Budapesten a Duna Plaza bevásárlóközpontban található Tezenis üzletünkbe keresünk Üzletvezetőt!

Az üzletet a Calzedonia Hungary Kft. franchise partnereként a Hello Duna Kft. üzemelteti.