Feladatok

  • Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetése
  • A központi iroda felé a jelentések elkészítése
  • Az eladói csapat irányítása, motiválása, az új kollégák betanítása
  • Árurendelés, leltár készítés
  • Az üzletben a szabályzat szerinti boltkép biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Vevőorientált fellépés
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Kereskedelmi ismeretek
  • Rugalmasság, csapatmunkára való hajlam
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Alapbér+ cafeteria+ bónusz+ hűség pénz
  • Korrekt munkahely, baráti légkör

Céginformáció

Budapest belvárosában található üzletünkbe üzletvezetőt keresünk.
Az első Humana üzlet 2001-ben nyílt meg Budapesten. Jelenleg 12 üzletünk van az országban. Jelen vagyunk Budapest belvárosában, külső kerületeiben, bevásárlóközpontokban és több vidéki városban.
A Humana Kft Magyarország nagyon kedvező árú, divatos és minőségi ruházatot kínál. Használt ruha boltjaink népszerűsége évről évre növekszik, ami köszönhető a nálunk vásárolt ruhák kiváló ár-érték arányának, illetve annak hogy az árukészletünk a világ különböző pontjairól kerül beszerezésre.

Kérjük az önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével küldje el.