Feladatok

Budapest XII. kerületi és Telkiben lévő cukrászdáink, illetve kitelepüléseink teljeskörű operatív menedzsmentje:

  • Termelési és munkafolyamatok koordinálása, irányítása, ellenőrzése, fejlesztése,
  • Alapanyag, árubeszerzés koordinációja
  • Termékfejlesztés koordinációja,
  • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Kitelepülések, rendezvények szervezése, lebonyolítása,
  • Humán erőforrás menedzsmenttel kapcsolatos feladatok,
  • Pénzügyi tervezéssel kapcsolatos feladatok,
  • Közösségi média platformok és webshop kezelése, fejlesztése.

Elvárások

  • Cukrász vagy vendéglátóipari végzettség
  • Legalább 3 év vendéglátói és 1 év üzletvezetői tapasztalat,
  • Felelősségvállalás a rád bízott komplex feladatokért,
  • Munkádat precízen, lelkiismeretesen, tisztán végzed és ezt elvárod a kollégáktól is,
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • Rugalmas vagy: munkavégzés változó műszakokban és szezonban hétvégén is,
  • Nyitott vagy az új kihívásokra, jól kommunikálsz,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod van.

Előnyt jelent

Előny, ha kiváló referenciáid vannak és ők is szívesen ajánlanak Téged.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási és teljesítményarányos bónuszcsomag
  • Hosszú távú, a vállalkozás fejlődésével párhuzamosan dinamikusan növekvő felelősség és karrierlehetőség
  • Rugalmas időbeosztásban végezhető részben otthoni munkavégzés
  • Önálló, valódi kihívásokat, fejlődési lehetőséget jelentő munkakör

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Várjuk önéletrajzodat, illetve motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Juneau Hungary Kft.