Feladatok

VOLITA GROUP HU hľadá obchodného zástupcu - servisného poradcu pre BUDAPEŠŤ!
Pridajte sa k nášmu tímu a staňte sa profesionálnym servisným konzultantom!

ČO VÁS ČAKÁ?
Hľadáme nových členov pre BUDAPEŠŤ!
Ak ste motivovaný, spoľahlivý a chcete patriť k neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti, tak ste našli to, čo ste hľadali!

Úloha:
  • Servis žalúzií, tieniacej techniky a predaj moskytiér + príslušenstva zákazníkom, ktorí majú záujem o naše služby!
  • Denne od nás dostávate kontakty na zákazníkov, ktorí majú skutočný záujem o naše služby, čo v praxi prináša vysoký predajný úspech a vďaka vysokej provízii aj nadštandardný príjem.
  • Termíny vopred dohodne náš zákaznícky servis!!

Elvárások

  • Skúsenosti s predajom (výhodou, nie však podmienkou)
  • Schopnosť komunikovať s ľuďmi, nájsť ich potreby a budovať vzťahy so zákazníkmi
  • Pracovitosť a spoľahlivosť
  • Licencia – kategória B
  • Nezávislosť vidieť veci
  • Cieľavedomosť, samostatnosť – vidieť veci a držať sa dohody medzi vami a klientom.
  • Férová dohoda
  • Licencia subdodávateľa

Amit kínálunk

Istota stabilného zamestnania bez ohľadu na situáciu COVID!
nadpriemerné finančné ohodnotenie (zárobok je neobmedzený)
  • Možnosť kariéry
  • Služobné auto a preplatené PHM
  • Spoločnosť má stabilné zázemie
  • Možnosť vybudovania dynamicky rastúcej spoločnosti
  • Budovanie tímu
  • Čiastočná domáca práca
  • Pracovný telefón, notebook
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁM KLIDNE DAJTE VEDIŤ!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények