Feladatok

  • a vállalat termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése első sorban Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, és Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyék területén
  • új ügyfelek felkutatása, látogatása
  • ajánlatadás, szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • a debreceni telephellyel történő kapcsolattartás
  • jelentések, beszámolók készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • nappali tagozaton szerzett érettségi
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • műszaki beállítottság
  • angol, vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

Előnyt jelent

  • saját gépkocsi
  • debreceni, vagy Debrecen környéki lakhely

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkáltatói háttér
  • változatos munka, folyamatos kihívás

Céginformáció

A Central Container Kft a konténerértékesítés területén hazánkban meghatározó szereplő. A változó piaci környezetre mindig igyekszünk érzékenyen és gyorsan reagálni. Jelenleg a legnagyobb kihívást a növekedés fenntartása jelenti, ezért is keressük új, fontos kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük küldje meg fényképes önéletrajzát.