Feladatok

Feladatok, amiket Neked szánunk:
  • Üzleti elvárások és fejlesztési igények informatikai megvalósítási lehetőségének elemzése, kidolgozása;
  • Új, meglévő, továbbá hiányzó folyamatok felmérése és elemzése, dokumentálása, optimalizálása;
  • Az üzleti folyamatokkal kapcsolatos fejlesztési feladatok felmérése, javaslattétel, koordinálás;
  • Üzleti követelmény specifikációk elkészítésében való közreműködés;
  • Felhasználói tesztelésekben való részvétel, koordinálás, teszt tervek készítése;
  • A rendszerfejlesztési projektek előkészítése, támogatása;

Elvárások

Mi tesz téged esélyessé a pozícióra?
  • Gazdasági és/vagy mérnöki, informatikai végzettséggel rendelkezel;
  • 2-3 éves üzleti elemzés és/vagy folyamatszervezés területen szerzett gyakorlat;
  • Folyamatmodellezési (BPML) ismeret;
  • Projektmódszertani ismeretek (Agilis és/vagy Waterfall);
  • Önálló felelős munkavégzésre való képesség, mindemellett csapatjátékos attitűd;
  • Terhelhető, támogató személyiség;

Előnyt jelent

Mi az, ami előnyt jelent, ha igaz Rád?
  • Banki és/vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk

Továbbá…
Fontos számodra a támogató, jó hangulatban együttműködő csapat?
Heti 1-2 napot dolgoznál Home Officeból?
Szeretsz folyamatok kialakításában részt venni?
Szívesen dolgoznál olyan csapatban, ahol nyitottak a változásra?

Amennyiben a fenti kérdésekre a válaszod IGEN! akkor nálunk a helyed!
Várjuk jelentkezésedet!
Cégnév: Lexholding Zrt