A L’ORÉAL Magyarország Kft.

Üzletfejlesztési területi képviselő

pozícióba munkatársat keres Buda, Pest vármegye nyugati része, Komárom-Esztergom, Fejér és Veszprém vármegye területére.

Főbb feladatkörök:

  • Kapcsolattartás a meglévő üzletfelekkel, valamint új ügyfelek felkutatása
  • professzionális fodrászati termékek értékesítése, rendelések felvétele
  • képzések szervezése
  • termékismereti tanácsadás

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • rugalmas, határozott és eredményorientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat - városon kívül is,
  • minimum középfokú iskolai végzettség,
  • digitális platformok használatának elsajátítása és ismereteinek átadása,
  • gyakorlott számítógép használat és MS Office ismeretek,
  • általános social media felületek gyakorlott használata.

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi képviselői területen szerzett korábbi munkatapasztalat,
  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • magas szintű szakmaiság,
  • tanulási és fejlődési lehetőség,
  • együttműködő csapat,
  • vállalati gépjármű, magán használatra is,
  • céges laptop, tablet, telefon,
  • modern, barátságos munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • bónusz rendszer,
  • kiemelkedő szintű juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségbiztosítás, élet- és balesetbiztosítás, kedvezményes termékvásárlási lehetőség, stb.).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
Cégnév: L OREAL Magyarország Kft.