Az ALTEO GROUP

Üzemviteli koordinátor (Csombárd)

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A telephely napi működésének irányítása, felügyelete
  • Gázkompresszorok, gáztöltő kutak felügyelete és üzemállapotuk rendszeres ellenőrzése
  • Karbantartási tevékenységek ütemezése és a karbantartási terv végrehajtásának felügyelete
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, felügyelete
  • Szállítási ütemtervek készítése és ellenőrzése
  • Adatnyilvántartások és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Beszámolók készítése, jelentési és tájékoztatási rend működtetése
  • A telephely működési rendjének fenntartása, biztonsági előírások, szabályok betartása, betartatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel
  • Minimum 3 év tapasztalatot szereztél telephely üzemeltetésben vagy releváns területen
  • Vállalsz készenlétet
  • Nem ismeretlen számodra a logisztika és áruforgalom területe
  • Rendelkezel EBK területén szerzett tapasztalattal
  • Ismered az ESG és fenntarthatósági gyakorlatokat
  • Birtokodban áll B kategóriás jogosítvány
  • Mobilis vagy, nem okoz számodra gondot a létesítmények közötti utazás
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességeid vannak

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Van felsőfokú végzettséged
  • Angol nyelvismerettel rendelkezel
  • Tapasztalatot szereztél gázipar területén
  • Van integrált vállalatirányítási rendszer ismereted
  • Szereztél tapasztalatot Multinacionális környezetben

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • Éves cafeteria keret
    • Teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Egészségbiztosítási csomag
    • Céges mobiltelefon magán használatra is

Munkavégzés helye: Csombárd, Somogy vármegye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Szakmunka
  • Karbantartó

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.