Feladatok

- Üzemvezető munkájának támogatása
- A termékek megfelelőségének és a hatályos szabályoknak betartása és betartatása
- Vevői minőségügyi elvárásoknak megfelelő termelés biztosítása
- A gyártási folyamatok felügyelete, ellenőrzése; az azt befolyásoló tevékenység szakmai támogatása
- Ügyfél- és beszállítói reklamációs folyamatok támogatása
- IFS minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszer működtetése
- Belső és külső auditok, vevői auditok előkészítésében, lebonyolításában és nyomon követésében aktív részvétel
- A minőségbiztonsági területen a megfelelő mutatók szinten tartása, helyesbítő és megelőző tevékenységek kidolgozása
- Minőségügyi problémák, reklamációk feltérképezése és megoldási folyamatok implementálása
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, társosztályokkal.

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Élelmiszeriparban szerzett szakmai gyakorlat
- Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
- Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

- Hal- vagy húsfeldolgozási üzemi tapasztalat
- IFS rendszer ismerete
- Kisbér vagy kisbér környéki lakóhely (40 km)

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér
- Versenyképes jövedelem
- Cafeteria juttatás
- Munkába járás támogatása
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Változatos, kihívásokkal teli feladatok.

Céginformáció

Társaságunk, a Hering-Trade Kft. 100 %-ban magyar tulajdonú, több mint 25 éves szakmai tapasztalatával az egyik vezető élelmiszer importőr cég Magyarországon.

A "jelentkezés" gombra kattintva kérem, küldje el jelentkezését, és csatolja a jelentkezéshez magyar nyelvű önéletrajzát.