Feladatok

  • 50 fős termelési egység hatékony irányítása
  • Termelési tervek végrehajtása és végrehajttatása
  • A termékspecifikációk szerinti gyártás biztosítása
  • A beosztottak irányítása, mentorálása, fejlesztése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal az üzemcsoportot érintő kérdésekben (HSE, Quality, Karbantartás, Fejlesztés, Beszerzés, Sales)
  • Új berendezések beüzemelésének vezetése
  • A technológiát és a munkafolyamatokat értintő fejlesztési javaslatok megfogalmazása, illetve értékelése

Elvárások

  • Élelmiszeripari-, bio-, gépész-, vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Legalább 7 év ipari környezetben, termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Office
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Beosztottak irányításában szerzett jártasság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari gépekkel szerzett tapasztalat
  • Fajsúly alapú szeparáció ismerete

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakörben dolgozhat és aktív szerepet vállalhat az élelmiszeripari technológiai folyamat támogatásában
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehet, nagyvállalati munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, vállalati gépjármű, privát egészségbiztosítás)

Munkahelyi extrák

Céginformáció

40 országban jelen lévő, élelmiszeriparban dolgozó, dinamikusan fejlődő Észak-Magyarországi vállalat.

Jelentkezés részletes önéletrajz beküldésével és fizetési igény megjelölésével.