Feladatok

  • A modul gyártás meghatározott területén való irányítás a termelés szervezésében, üzemi dolgozók irányításában,
  • a minőségre, a munkabiztonságra, a megrendelések teljesítésére és a költségekre vonatkozó célok teljesülésének biztosítása,
  • a gyártási folyamatok teljeskörű szervezése és ellenőrzése a felfutástól a sorozatgyártásig,
  • a beosztott alkalmazottak képzési tervének elkészítése és végrehajttatása,
  • a vevői auditokban való részvétel a vevői elégedettség javítása érdekében,
  • a munkavédelmi alapelvek ellenőrzése, betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • legalább 5 éves multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • legalább 2 év vezetői tapasztalat,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • vezetői készség, erős projektmenedzsment és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag, 13. havi fizetés, éves bónusz,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • igényes, modern munkakörnyezet.