Feladatok

  • Szakmai képesítéséből adódóan teljeskörű ismeretanyag birtokában irányítja az üzem termelését a technológiai utasításban foglaltak szerint. A termelési tervben meghatározott mix és volumen figyelembevételével osztja ki a termelési, csomagolási és egyéb  feladatokat.
  • Felelős az üzemben a higiéniai előírások betartásáért és betartatásáért. Auditokon és állatorvosi szemléken jelen van és szakmai tudásával támogatja azokat.
  • Kereskedelmi és export részleggel való együttműködés.
  • Az üzem folyamatos működéséhez szükséges adminisztratív munkák megszervezése, elvégzése.
  • Irányítja és ellenőrzi az üzem munkáját, biztosítja a tárgyi és személyi feltételeket.
  • Társüzemekkel való kapcsolattartás és együttműködés.
  • A külső felekkel szemben a cégcsoport pozitív hírnevének erősítése és megőrzése.

Elvárások

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Min. 5 év hasonló munkakörben, élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szlovák nyelv ismerete előny, de nem feltétel
  • Felhasználói szintű MS-Office programok kezelése,  precíz, pontos munkavégzés, kiváló kommunikációs- és probléma megoldó készség, terhelhetőség, magas stressztűrő képesség, rugalmasság.

Amit kínálunk

  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Laptop, mobiltelefon
  • Havi bónusz
  • SZÉP-kártya
  • Magán egészségbiztosítási csomag

Céginformáció

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője.
Szolnoki gyártótelephellyel rendelkező Vállalatunkhoz azonnali munkakezdéssel várjuk leendő munkatársunk jelentkezését.