Feladatok

A gyártási folyamatok felügyelete, irányítása
A munkaerő- és gépkihasználtság optimalizálása
A minőségellenőrzés és minőségbiztosítás felügyelete
Az üzem munkatársainak irányítása, motiválása és a feladatok koordinálása
Termelési adatok és riportok összeállítása, elemzése
Az üzemi biztonság, munkavédelem biztosítása és betartatása

Elvárások

Felsőfokú végzettség
Jó kommunikációs készség
Magas szintű vezetői készségek
Rugalmasság, stressztűrés
Határozott fellépés
Igényes, precíz munkavégzés
Szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

Bútorgyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil szakmai háttér
Fiatal, dinamikus csapat
Változatos, kreatív munkakör
Versenyképes fizetés

Céginformáció

Dinamikusan növekvő, egyedi bútorok gyártásával, belsőépítészeti munkák kivitelezésével foglalkozó cég keres munkatársat ÜZEMVEZETŐ munkakörbe  gyöngyösi telephelyére.

A "Jelentkezem" gomb után kérem csatolja fényképes, fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzát!