Feladatok

  • Gyártásközi és termelés utáni záró takarítási feladatok elvégzése
  • Üzemi területek padozatának és oldalfalainak tisztítása, fertőtlenítése
  • Gépek, berendezések tisztítása, fertőtlenítése
  • Raktári helyiségek teljeskörű takarítása
  • Eszközök és ládák, műanyag göngyölegek gépi mosogatása
  • Öltözők, mosdók, kapcsolódó szociális helyiségek takarítása
  • Vegyszerek nyomonkövetése
  • Takarítási napló vezetése

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Higiénikus munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Két műszakos munkarend
  • Teljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, támogató munkahelyi légkör
  • Átfogó betanulási program
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatás:
  • 13. havi fizetésre is számíthat nálunk
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás üzleteinkben (szabályzat szerint 15%)
  • Hűségprogramunk keretén belül SZÉP-kártya juttatás
  • Saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.