Feladatok

  • Az üzem, zavartalan működését támogató, különböző betanított jellegű munkafolyamatok elsajátítása.
  • Termelőberendezések működtetése (töltő- és záró-, címkéző-, fóliázó-, flakonfúvó gépek).
  • A technológiai vonalak fertőtlenítésének támogatása, a külső felületek kézi tisztítása.
  • Raktározási és komissiózási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Bármilyen középiskolai végzettség (legalább egy szakma).
  • Többműszakos munkarend vállalása.
  • Egészségügyi alkalmasság, terhelhetőség.
  • Közösségben történő munkavégzés képessége.

Előnyt jelent

  • Termelőüzemben / élelmiszergyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Segítőkész emberi környezetben biztos, hosszútávú megélhetést.
  • Havi bruttó 357.000 Ft munkabért.
  • Munkába járási támogatást.

Céginformáció

A Pölöskei Italgyártó Zrt. 100%-ban magyar társaságként piacvezető szerepet tölt be a gyümölcsszörpök és gyümölcsszirupok hazai piacán.
Csapatunk bővítésére keresünk felelősségteljes, dolgozni akaró munkatársakat ÜZEMI MUNKATÁRS munkakörbe.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: PÖLÖSKEI ITALGYÁRTÓ KFT.