Feladatok

  • Előgyártó üzem és forgácsoló üzem napi munkájának támogatása, alapanyagok, alkatrészek összegyűjtése és továbbítása a következő területekre
  • A termékek polcokra rendezése, feltöltése megadott szempontok szerint
  • Megrendelt termékek összekészítése
  • Alkatrészek rendezése hegesztéshez és szereléshez
  • Vállalatirányítási rendszerben való nyilvántartás

Elvárások

  • gépészeti műszaki rajzok olvasása
  • önálló munkavégzés
  • szorgalom, pontosság és megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • kiszámítható, stabil munkavégzés
  • teljes bejelentés
  • fizetett szabadság
  • 1 műszakos munkarend
  • igény szerint, túlóra vállalására van lehetőség
  • bejárás támogatás (18 Ft, -/km)

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Zolend Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
debreceni központú, dinamikusan fejlődő gépgyártó cég
4031 Debrecen, Házygár u. 21. (Nyugati Ipari Park)

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot várunk.

Cégnév: Zolend Kft.