Prohuman állás

Feladatok:

  • Üzemfenntartási tevékenység és projektek szervezése
  • Új beruházások tervezése, projektek előkészítése, megvalósítása
  • Épületek, épületgépészeti berendezések és létesítmények karbantartásának felügyelete
  • Kapcsolattartás a terület külső beszállítóival (árajánlatkéréstől-teljesítésigazolásig)
  • Üzembehelyezések műszaki támogatása

Elvárások:

  • Gépész-, Villamosmérnök vagy épületgépész végzettség
  • Vezetői és projektmenedzsment tapasztalatod van
  • Agilis, önálló munkavégzés, szakmai elhivatottság, terhelhetőség, flexibilitás
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD, CMMS, ERP rendszerek ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudásod legalább középfokú

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Egy műszakos, rugalmas munkarend
  • Nemzetközi munkakörnyezet; németországi kiküldetések
  • Rugalmas munkarend
  • Szükség esetén lakhatási támogatás
  • Heti 1 nap home office lehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.